Čas na serveru 07:04:41

Robert Jiran
Náhrdelník

Id: 236004

Náhrdelník

  •  / Náhrdelník / Robert Jiran
  •  / Náhrdelník / Robert Jiran
  •  / Náhrdelník / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 5486x

Vyvolávací cena:

21 000