Čas na serveru 06:44:48

Robert Jiran
New York

Id: 250701

New York

  •  / New York / Robert Jiran
  •  / New York / Robert Jiran
  •  / New York / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 4050x

Vyvolávací cena:

17 500

Příhozy: 50