Čas na serveru 05:06:07

Robert Jiran
New York

Id: 274701

New York

  •  / New York / Robert Jiran
  •  / New York / Robert Jiran
  •  / New York / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 20773x

Vyvolávací cena:

115 000

Příhozy: 106