Čas na serveru 05:04:05

Robert Jiran
Odpočívající

Id: 270014

Odpočívající

  •  / Odpočívající / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, poškozené rámování, stav viz foto

zobrazeno: 15873x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 53