Čas na serveru 21:28:38

Robert Jiran
Odpočívající dívka

Id: 230903

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 2003x

Vyvolávací cena:

15 000