Čas na serveru 01:03:37

Robert Jiran
Oslava

Id: 403801

Oslava

  •  / Oslava / Robert Jiran
  •  / Oslava / Robert Jiran
  •  / Oslava / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1089x

Vyvolávací cena:

17 500