Čas na serveru 05:25:15

Robert Jiran
Perlový náhrdelník

Id: 282702

Perlový náhrdelník

  •  / Perlový náhrdelník / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 3062x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 64