Čas na serveru 23:08:53

Robert Jiran
Perly

Id: 335603

Perly

  •  / Perly / Robert Jiran
  •  / Perly / Robert Jiran
  •  / Perly / Robert Jiran
  •  / Perly / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko a signatura

zobrazeno: 3687x

Vyvolávací cena:

59 000

Účastníci: 19

Příhozy: 51