Čas na serveru 15:16:48

Robert Jiran
Po koupeli

Id: 350601

Po koupeli

  •  / Po koupeli / Robert Jiran
  •  / Po koupeli / Robert Jiran
  •  / Po koupeli / Robert Jiran
  •  / Po koupeli / Robert Jiran

olej/plátno, rozmr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2769x

Vyvolávací cena:

46 000