Čas na serveru 05:22:41

Robert Jiran
Podkolenky

Id: 236002

Podkolenky

  •  / Podkolenky / Robert Jiran
  •  / Podkolenky / Robert Jiran
  •  / Podkolenky / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 3280x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 58