Čas na serveru 07:00:40

Robert Jiran
Před jízdou

Id: 254727

Před jízdou

  •  / Před jízdou / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko a podpis, oděrky na rámu

zobrazeno: 3037x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 63