Čas na serveru 01:47:06

Robert Jiran
Před zrcadlem

Id: 403804

Před zrcadlem

  •  / Před zrcadlem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 11626x

Vyvolávací cena:

111 000

Účastníci: 27

Příhozy: 98