Čas na serveru 09:38:42

Robert Jiran
Při úplňku

Id: 327201

Při úplňku

  •  / Při úplňku / Robert Jiran
  •  / Při úplňku / Robert Jiran
  •  / Při úplňku / Robert Jiran
  •  / Při úplňku / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 40 x 120 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 5547x

Vyvolávací cena:

41 000

Účastníci: 18

Příhozy: 68