Čas na serveru 19:52:51

Robert Jiran
Rovnováha

Id: 343504

Rovnováha

  •  / Rovnováha / Robert Jiran
  •  / Rovnováha / Robert Jiran
  •  / Rovnováha / Robert Jiran
  •  / Rovnováha / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

zobrazeno: 1128x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 50