Čas na serveru 04:55:50

Robert Jiran
Rozhovor

Id: 267104

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Robert Jiran
  •  / Rozhovor / Robert Jiran
  •  / Rozhovor / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, autorské razítko na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 1380x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 61