Čas na serveru 16:45:35

Robert Jiran
Rozhovor

Id: 470401

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Robert Jiran
  •  / Rozhovor / Robert Jiran
  •  / Rozhovor / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 917x

Vyvolávací cena:

34 000