Čas na serveru 22:10:35

Robert Jiran
Schůzka s blondýnou

Id: 329205

Schůzka s blondýnou

  •  / Schůzka s blondýnou / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 3599x

Vyvolávací cena:

50 444

Účastníci: 21

Příhozy: 65