Čas na serveru 05:04:06

Robert Jiran
Schůzka u klavíru

Id: 286101

Schůzka u klavíru

  •  / Schůzka u klavíru / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 2434x

Vyvolávací cena:

71 000

Příhozy: 53