Čas na serveru 02:50:39

Robert Jiran
Schůzka v Paříži

Id: 359501

Schůzka v Paříži

  •  / Schůzka v Paříži / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 8021x

Vyvolávací cena:

59 000

Účastníci: 19

Příhozy: 74