Čas na serveru 05:45:53

Robert Jiran
Taneční kreace

Id: 296103

Taneční kreace

  •  / Taneční kreace / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, rámováno

zobrazeno: 5278x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 80