Čas na serveru 17:23:57

Robert Jiran
Toaleta

Id: 266503

Toaleta

  •  / Toaleta / Robert Jiran
  •  / Toaleta / Robert Jiran
  •  / Toaleta / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 1138x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 60