Čas na serveru 05:10:57

Robert Jiran
Toaleta

Id: 296801

Toaleta

  •  / Toaleta / Robert Jiran
  •  / Toaleta / Robert Jiran
  •  / Toaleta / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 9808x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 68