Čas na serveru 02:23:25

Robert Jiran
Toronto I.

Id: 351602

Toronto I.

  •  / Toronto I. / Robert Jiran
  •  / Toronto I. / Robert Jiran
  •  / Toronto I. / Robert Jiran
  •  / Toronto I. / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko včetně popisu, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1906x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 51