Čas na serveru 09:38:14

Robert Jiran
Tři barvy

Id: 289404

Tři barvy

  •  / Tři barvy / Robert Jiran
  •  / Tři barvy / Robert Jiran
  •  / Tři barvy / Robert Jiran
  •  / Tři barvy / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 17060x

Vyvolávací cena:

265 000

Účastníci: 22

Příhozy: 145