Čas na serveru 18:26:31

Robert Jiran
Tři barvy (velký formát)

Id: 355304

Tři barvy (velký formát)

  •  / Tři barvy (velký formát) / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně včetně autorského razítka, nerámováno

zobrazeno: 46551x

Vyvolávací cena:

59 000

Příhozy: 51