Čas na serveru 05:09:01

Robert Jiran
Tři dívky

Id: 259003

Tři dívky

  •  / Tři dívky / Robert Jiran
  •  / Tři dívky / Robert Jiran
  •  / Tři dívky / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

zobrazeno: 8572x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 72