Čas na serveru 06:07:41

Robert Jiran
Tři grácie

Id: 211905

Tři grácie

  •  / Tři grácie / Robert Jiran
  •  / Tři grácie / Robert Jiran
  •  / Tři grácie / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 6917x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 60