Čas na serveru 06:40:57

Robert Jiran
Tři grácie

Id: 242504

Tři grácie

  •  / Tři grácie / Robert Jiran
  •  / Tři grácie / Robert Jiran
  •  / Tři grácie / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 5504x

Vyvolávací cena:

27 500

Příhozy: 64