Čas na serveru 01:01:29

Robert Jiran
Tři Grácie

Id: 433112

Tři Grácie

  •  / Tři Grácie / Robert Jiran
  •  / Tři Grácie / Robert Jiran
  •  / Tři Grácie / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1315x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 61