Čas na serveru 12:45:58

Robert Jiran
U sklenky

Id: 260001

U sklenky

  •  / U sklenky / Robert Jiran
  •  / U sklenky / Robert Jiran
  •  / U sklenky / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 9770x

Vyvolávací cena:

32 000

Účastníci: 19

Příhozy: 68