Čas na serveru 08:35:57

Robert Jiran
U viaduktu

Id: 265606

U viaduktu

  •  / U viaduktu / Robert Jiran
  •  / U viaduktu / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 4676x

Vyvolávací cena:

27 000