Čas na serveru 06:34:01

Robert Jiran
V baru

Id: 230904

V baru

  •  / V baru / Robert Jiran
  •  / V baru / Robert Jiran
  •  / V baru / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 1708x

Vyvolávací cena:

23 001