Čas na serveru 00:50:02

Robert Jiran
V cukrárně

Id: 211903

V cukrárně

  •  / V cukrárně / Robert Jiran
  •  / V cukrárně / Robert Jiran
  •  / V cukrárně / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 2471x

Vyvolávací cena:

34 150

Příhozy: 48