Čas na serveru 07:03:09

Robert Jiran
V kavárně

Id: 246905

V kavárně

  •  / V kavárně / Robert Jiran
  •  / V kavárně / Robert Jiran
  •  / V kavárně / Robert Jiran
  •  / V kavárně / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 4779x

Vyvolávací cena:

56 000

Příhozy: 54