Čas na serveru 06:21:26

Robert Jiran
Vzpomínka na Maradonu

Id: 289403

Vzpomínka na Maradonu

  •  / Vzpomínka na Maradonu / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1659x

Vyvolávací cena:

35 000