Čas na serveru 19:22:07

Robert Jiran
Za úplňku

Id: 343103

Za úplňku

  •  / Za úplňku / Robert Jiran
  •  / Za úplňku / Robert Jiran
  •  / Za úplňku / Robert Jiran
  •  / Za úplňku / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1533x

Vyvolávací cena:

27 000

Účastníci: 24