Čas na serveru 05:12:41

Robert Jiran
Zasněná

Id: 286103

Zasněná

  •  / Zasněná / Robert Jiran
  •  / Zasněná / Robert Jiran
  •  / Zasněná / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 19850x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 82