Čas na serveru 10:13:17

Robert Jiran
Zátiší s kocourem

Id: 211904

Zátiší s kocourem

  •  / Zátiší s kocourem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

zobrazeno: 2697x

Vyvolávací cena:

20 000

Příhozy: 53