Čas na serveru 00:35:20

Robert Jiran
Zlatá ulička

Id: 334401

Zlatá ulička

  •  / Zlatá ulička / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 75 x 115 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně signatura a autorské razítko, nerámováno

zobrazeno: 24840x

Vyvolávací cena:

125 001

Účastníci: 19

Příhozy: 84