Čas na serveru 22:02:57

Robert Piesen
Biblický výjev

Id: 784

Biblický výjev

  •  / Biblický výjev / Robert Piesen

nesignováno, tužka/papír, rozměr ve výřezu 20 x 38 cm, paspartováno, zaskleno, 50. léta 20. století, původem ze sbírky význačných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 1418x

Vyvolávací cena:

22.1.2014, 20:35:00

24.12.2013 2:41 3 500 Kč