Čas na serveru 22:09:33

Robert Piesen
Krajina

Id: 818

Krajina

  •  / Krajina / Robert Piesen
  •  / Krajina / Robert Piesen

nesignováno, akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 44,5 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, 50. léta 20. století, původem ze sbírky význačných teoretiků umění, původní stav

zobrazeno: 1562x

Vyvolávací cena:
12 000

12 500

23.1.2014, 21:22:00

23.1.2014 21:18 12 500 Kč