Čas na serveru 12:11:40

Robert Piesen
Studie k Biblickému výjevu

Id: 788

Studie k Biblickému výjevu

  •  / Studie k Biblickému výjevu / Robert Piesen

nesignováno, olej/papír, rozměr 20 x 38 cm, volně loženo, nerámováno, 50. léta 20. století, původem ze sbírky význačných teoretiků umění

zobrazeno: 1593x

Vyvolávací cena:
9 500

15 500