Čas na serveru 13:08:23

Robert Piesen
Portrét

Id: 254707

Portrét

  •  / Portrét / Robert Piesen
  •  / Portrét / Robert Piesen
  •  / Portrét / Robert Piesen

tuž/papír, rozměr ve výřezu 32 x 21,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 6458x

Vyvolávací cena:
2 200

10 000