Čas na serveru 21:48:58

Robert Piesen
Stromy

Id: 14519

Stromy

  •  / Stromy / Robert Piesen
  •  / Stromy / Robert Piesen
  •  / Stromy / Robert Piesen
  •  / Stromy / Robert Piesen

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 7/I/1959, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1563x

Vyvolávací cena:

21 000