Čas na serveru 18:43:57

Robert Piesen
Údolí Cedronu

Id: 27011

Údolí Cedronu

  •  / Údolí Cedronu / Robert Piesen

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 56, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu, obraz je uveden v autobiografii Robert Piesen viz foto

zobrazeno: 3033x

Vyvolávací cena:
30 000

270 000

Příhozy: 61