Čas na serveru 02:39:34

VENI-VIDI-VICI

Id: 30711

VENI-VIDI-VICI

  •  / VENI-VIDI-VICI /   Autor neurčen

pandán dvou kusů karikatur, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každé 32 x 21 cm, jeden kus signován vpravo dole Piesen včetně slepotiskové značky, poškozená pasparta, zaskleno, pod sklem zaprášeno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1069x

Vyvolávací cena:
500

500

14.5.2019, 22:01:00

14.5.2019 21:57 500 Kč