Čas na serveru 13:39:42

Robert Piesen
Vrypy

Id: 78510

Vrypy

  •  / Vrypy / Robert Piesen
  •  / Vrypy / Robert Piesen

olej/plátno, rozměr 60 x 50,5 cm, signováno a datováno na rubu: Robert Piesen 1968, přiloženo potvrzení autenticity Prof. PhDr. Tomáše Vlčka CSc., posouzeno Prof. PhDr. Jaromírem Zeminou a PhDr. Jiřím Machalickým, dekorativně adjustováno, původní stav, PO

zobrazeno: 2834x

Vyvolávací cena:
20 000

76 000