Čas na serveru 11:05:06

Robert Schlosser
Alegorie

Id: 112116

Alegorie

  •  / Alegorie / Robert Schlosser

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 61 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav viz foto

zobrazeno: 1680x

Vyvolávací cena: