Čas na serveru 12:01:13

Robert Schlosser
Alegorie jara

Id: 28401

Alegorie jara

  •  / Alegorie jara / Robert Schlosser

olej/plátno, ovál o rozměru 90 x 105 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1521x

Vyvolávací cena:
12 000

18 500