Čas na serveru 09:34:25

Robert Schlosser
Dívka s květinou

Id: 378002

Dívka s květinou

  •  / Dívka s květinou / Robert Schlosser

olej/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, karton mírně prohnutý, poškozený rám

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:

24 000